Vitajte

Víta Vás Hotel Royal, trojhviezdičkový hotel v srdci stredného Slovenska v najväčšom horskom centre v Podpolianskom regióne. Hotel Royal je situovaný v nádhernom prostredí Veporských Vrchov v nadmorskej výške 950 m. Hotel patrí do okresu Detva a leží neďaleko cesty medzi obcami Hriňová a Kokava nad Rimavicou. Súčasťou komplexu sú aj chatky určené na ubytovanie, okrem toho multifunkčné ihrisko a v zimnom období aj lyžiarske stredisko. Hotel Royal ponúka možnosť usporiadať stretnutia a udalosti rôzneho rozsahu, charakteru a na rôznych úrovniach.


Ďalšie služby hotela: bezplatné wi-fi na všetkých izbách, reštauračné zariadenie s rozmanitou ponukou jedál, herňa so stolným futbalom a stolným tenisom, fitnes, bazén, masáž, hydromasáž, multifunkčné ihrisko (minifutbal, basketbal, tenis, volejbal, hádzaná, v zimnom období možnosť korčuľovania), detské ihrisko pre našich najmenších hostí, možnosť zapožičania bicyklov. Okolie hotela ponúka širokú možnosť pešej turistiky a zberu húb. Podľa dohody na objednávku si môžete vyskúšať aj jazdenie na koni.

Rezervácia
 1. Príchod
  Invalid Input
 2. Odchod
  Invalid Input
 3. Typ ubytovania
  Invalid Input
 4. Počet izieb
  Invalid Input
 5. Dospelí
  Invalid Input
 6. Deti
  Invalid Input
 1. Meno(*)
  Invalid Input
 2. E-mail(*)
  Invalid Input
 3. Telefón(*)
  Invalid Input
 4. Poznámka
  Invalid Input
 5. Antispam(*)
  Invalid Input

1234

FotogalériaHOTEL ROYAL***
Prašivá č. 4
985 45 Látky

Tel.: +421 (45) 5 320 176
Mobil: +421 917 769 347
Fax: +421 (45) 5 320 170

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


map sil